Medžiagos / Mediena

Medis „kvėpuoja“, sugeria iš aplinkos drėgmę ir ją atiduoda, kai jos trūksta. Dėl šių savybių medis sukuria nepakartojamai jaukią aplinką. Gamindami langus iš medžio, sujungiame techninę pažangą su gamta.

Pagrindinis kriterijus pasirenkant medienos rūšį langų gamybai, yra tankis, todėl naudojama aukštos kokybės pušies, raudonmedžio, ąžuolo, maumedžio mediena. Svarbiausias kokybiškas medienos paruošimo rodiklis – griežtai išlaikytas ir technologiškai leidžiamas drėgmės kiekis joje. Siekiant geros ir ilgalaikės medienos kokybės, naudojamos pažangiausios technologijos, sukuriamos optimalios jos ruošimo ir saugojimo sąlygos.

Paruošta mediena sandėliuojama sausose, gerai vėdinamose patalpose, kuriose nuolat kontroliuojamas drėgmės kiekis ore.

Šių medienos rūšių ruošinys – trijų sluoksnių klijuotas tašas – ypatingai tvirtas, bei atsparus deformacijoms:

  • klijuota 3-jų sluoksnių dygiuota pušis (pašalinamos šakos, šakų kišenėlės, nedideli įtrūkimai),
  • klijuota 3-jų sluoksnių nedygiuota pušis, raudonmedis, ąžuolas, maumedis (pasirenkama medienos dalis be šakų, sakų kišenėlių, skilimų).

Langai turi saugoti patalpas nuo visų neigiamų aplinkos veiksnių, atlaikyti dideles apkrovas. Jų sandarumui ir stabilumui yra keliami griežti reikalavimai. Optimali garso izoliacija dėl didelio aplinkos triukšmo yra taip pat svarbi kaip ir maksimali šilumos izoliacija. Svarbu tai, kas užtikrina lango patikimumą. Tai - trijų sluoksnių klijuotas 68 mm ir 78 mm storio tašas.

2009 © AB „Stalių gaminiai“. El.paštas: info@staliugaminiai.lt